הבהרות בקשר לתוכן הבלוג

לקוראים עוז ושלום!

אני מקווה שתהנו מהדברים שתקראו בבלוג, ואני מקווה לעורר שיח ודיון על הנושאים השונים עליהם אני מדבר. אמנם, ראוי ונאות לשים מול עיניכם את הדברים הבאים:

  • כל האמור בבלוג הוא דעה אישית שלי. למרות זאת, אני מנסה להביא לקוראים סימוכים ממקורות שונים לרעיונות אותם אני מציג.
  • למרות הסימוכים אותם אני מנסה להציג, אין כל הסכמה מפורשת לאמור בבלוג. ישים הקורא על ליבו כי התוכן המתפרסם בבלוג אינו אושר ע"י אוטוריטות הנוגעות לעניין ובניהן:  רבנים, תלמידי חכמים, פוסקי הלכה, אנשי דת, פילוסופים, מומחים מהאקדמיה וכד'. אין תמיכה והסכמה רשמית על האמור בבלוג.
  • לכן, וגם כיוון שידיעותיי בתחומים השונים מוגבלות ביותר, יתכן מאוד שתוכן הבלוג מכיל טעויות רבות ומהותיות. כל תיקון יתקבל בברכת "מכל מלמדי השכלתי".
  • הבלוג מיועד לכלל הקוראים ולא רק למשתייכים לאסכולה מסוימת. האמור בבלוג אינו מתיימר להראות דרך יחידה ונכונה, אלא מטרתו ,כאמור, לעורר דיון ולהעלות נושאים מעניינים בעיניי ובעיניי חברי הקוראים. "כשם שאין פרצופיהם דומים, כך אין דעותיהם דומות".
  • יתכן והבלוג מכיל תוכן הומוריסטי, סאטירי, עוקצני או מעליב . כל תוכן שכזה, אין מטרתו לפגוע ברגשותיהם של אנשים מסויימים ועל כן אני מבקש סליחה אם תוכן כזה או אחר פוגע. אנא פנו אלי ואטפל בעניין.
  • עוד ספרים רבים יש לי לעיין בהם, עוד דברים רבים יש לי ללמוד על העולם הזה, ועל כן אילו מצאתם תוכן שלדעתכם רחוק במיוחד מהקשרו האמיתי, אל תהססו לבקר את עבודתי ולהעמיד אותי על טעותי.
  • נא לשמור על תרבות הדיון. "דרכיה דרכי נועם".
ראשית חכמה יראת ה', שכל טוב לכל עושיהם, תהילתו עומדת לעד.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s